Poranek z Polską Piłką – 1 Listopada

Dzieeeń dobry! Zapraszamy do przeczytania najciekawszych wydarzeń z ostatniego dnia.

• Sensacyjny remis Rzeźniczaka

Jakub Rzeźniczak wraz ze swoim Karabachem Agdam niespodziewanie remisowała 1-1 z Atletico Madryt na Wanda Metropolitano. Były kapitan Legii rozegrał pełne spotkanie, a w 34 minucie trafił do notesu sędziego z żółtą kartką.

• Pogrom Anderlechtu

Anderlecht Bruksela został wysoko pokonany przez PSG, bo aż 0-5. Hattricka zdobył nominalny lewy obrońca, Layvin Kurzawa, a po jednym trafieniu dołożyli Verratti i Neymar. Łukasz Teodorczyk zaczął spotkanie na ławce. Pojawił się na murawie w 60 minucie, ale nie wniósł za wiele dobrego do gry swojego zespołu.

• Grosicki z golem

Kamil Grosicki wpisał się na listę strzelców strzelając gola dla Hull City. Niestety bramka nie pomogła zbyt tej drużynie, bowiem uległa Middlesbrought 3-1.

• Sensacyjna nowa drużyna byłego piłkarza Lechii

Piotr Wiśniewski, drugi trener Lechii Gdańsk został zgłoszony do rozgrywek B-Klasy. Będzie tam reprezentował barwy AS Pomorze Gdańsk.

• Ondrej Duda ma chęć powrotu do Legii

W rozmowie ze Sport.pl Ondrej Duda przyznał, że chciałby wrócić do Legii. Pomocnik wypowiadał się również w kwestii atmosfery w Hercie i nie narzekał. Sam zadeklarował, że chciałby przez kilka lat grać w tej drużynie

• Legia rozgromiona przez Ajax

W młodzieżowej Lidze Mistrzów piłkarze Legii Warszawa musieli pogodzić się z porażką 4-1 w meczu w którym ich przeciwnikiem był holenderski Ajax. W 73. Minucie spotkania Szczepański nie wykorzystał karnego.