fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Reprezentacja Polski. Takim składem zagramy z Nigerią i z Koreą?!


-1


W najbliższych dniach czekają nas dwa mecze towarzyskie reprezentacji Polski z Nigerią i z Koreą Południową. Nasza kadra jest osłabiona przez kontuzje. Nie ma w niej między innymi filaru reprezentacji Jakuba Błaszczykowskiego. Wszyscy zdają sobie sprawę, że zestawienie Polaków na nadchodzące dwa mecze może być nieco eksperymentalne, ale znamy pierwsze przecieki!

Mający zazwyczaj bardzo dobre informacje na temat reprezentacji dziennikarz „Polsatu Sport”, Roman Kołtoń wytypował skład Polaków. Na mecz z Nigeryjczykami 23 marca i z Koreańczykami 27 marca wyjdziemy według Kołtonia pięcioma obrońcami. To po kłosie tego, że brakuje nam Jakuba Błaszczykowskiego, który jest podstawowym zawodnikiem kadry Adama Nawałki.

Dziennikarz uważa także, że swoją szansę w najbliższych spotkaniach dostanie rewelacja LOTTO Ekstraklasy, Przemysław Frankowski. Dla „Franka” będzie to szansa na udowodnienie formy i pokazania selekcjonerowi, że gdyby „Kuba” nie był gotów do gry, to ja jestem gotów. Kołtoń docenił także formę Thiago Cionka, który zbiera świetne recenzje we Włoszech. Poniżej cały typowany skład przez Romana Kołtonia.

https://twitter.com/KoltonRoman/status/975703892376932354

 

Like it? Share with your friends!

-1