Reprezentacja Polski. Robert Lewandowski nie dla Realu Madryt?!


0


Robert Lewandowski odkąd zmienił menadżera cały czas łączony jest z Realem Madryt. Ostatnio powołując się na „Mundo Deportivo” informowaliśmy o tym, że Polak jest już prawie dogadany z „Królewskimi”, gdyż jego agent rzekomo miał dwa razy spotkać się z dyrektorem generalnym Realu w sprawie ustalenia warunków kontraktu „Lewego”. Sytuacja zmieniła się jednak o 180 stopni.

„Marca” pisze, że w tym momencie dla „Galacticos” najważniejsze jest znalezienie następcy Luki Modricia. Szefowie Madrytczyków zdają też sobie sprawę, że za Lewandowskiego musieliby wydać krocie, a pensja polskiego napastnika musiałaby być jedną z najwyższych w drużynie, aby kapitan reprezentacji Polski przeniósł się do stolicy Hiszpanii z Bayernu Monachium.

Florentino Perez jest wręcz zakochany w chorwackim pomocniku, co potwierdza, że doniesienia „Marcy” mogą być wiarygodne. Perez komplementuje, chwali i docenia Modricia i szuka praktycznie zawodnika o tych samych cechach. „Gdyby to zależało od władz Realu, to sklonowałyby Lukę Modricia” – możemy przeczytać na łamach hiszpańskiego dziennika. Pomocnik „Królewskich” ma już 32 lata, więc w pełni można zrozumieć szybkie poszukiwania jego następcy.

Like it? Share with your friends!

0