Transfery. Vadis Odjidja-Ofoe wróci Legii?


0


Belgijski dziennik „Het Nieuwsblad” poinformował, że była gwiazda Legii Warszawa – Vadis Odijdja-Ofoe źle czuje się w Olympiakosie Pireus. Na dom Belga napadali jakiś czas temu nieznani sprawcy i obrabowali go. Piłkarz ma być także niezadowolony z pozycji swojego klubu. Mistrz Grecji zajmuje dopiero trzecie miejsce w lidze i nie zapowiada się na obronę mistrzostwa sprzed sezonu. 

W tej sytuacji pojawia się pytanie, gdzie uda się Vadis. Belgijska gazeta wskazywała na powrót do ojczyzny jednak pojawiła się także oferta z FC Porto, opiewająca na 3 mln euro. Olympiakos miał jednak zażądać jeszcze dwa miliony więcej i negocjacje przerwano.

W sezonie 2016/17 Odjidja był gwiazdą Legii Warszawa i teraz pojawia się dogodna okazja do ściągnięcia Belga z powrotem do klubu. Pamiętać trzeba jednak, że budżet Legionistów może nie wystarczyć na jego zakup. W zimowym oknie transferowym mistrz Polski dokonał ośmiu transferów. Na razie najpewniejszy wydaje się powrót do ojczyzny.

„Odjidja-Ofoe może wrócić do ojczyzny. Zainteresowanie nim wyrażają dwaj giganci: RSC Anderlecht i Club Brugge” – informuje belgijska prasa.

W Legii Ofoe zagrał 42 mecze. Strzelił w nich pięć goli i zanotował 14 asyst. Do Grecji trafił za 2,5 mln euro.

Like it? Share with your friends!

0