Lotto Ekstraklasa. Adam Nawałka przejmie Legię Warszawa?!


-1


Wokół mistrza Polski ostatnio jest bardzo gorąco. Forma zdecydowanie na minus, mistrzostwo wymyka się z rąk, transfery do bani, a Romeo Jozak jest na najlepszej drodze do utracenia posady trenera. Marcin Feddek poinformował o ciekawym zastępstwie za Chorwata.

Nie tak dawno, bo przed meczami sparingowymi Polaków z Nigerią i Koreą, informowaliśmy, że Adam Nawałka po mundialu zakończy przygodę z reprezentacją. Wtedy kierunkiem, który miałby objąć selekcjoner były Chiny, jednak będący w dobrym kontakcie z Nawałką Marcin Feddek dementuje te plotki. Jednocześnie informuje, że szkoleniowiec może objąć posadę trenera warszawskiej Legii.

„Z dobrego źródła usłyszałem ostatnio rzecz, która bardzo mnie zaskoczyła. Podobno po zakończeniu mistrzostw świata 2018 trenerem Legii może zostać Adam Nawałka” – miał powiedzieć Feddek według portalu polsatsport.pl.

Legia jest aktualnie zdecydowanie pod formą. Po zwolnieniu Jacka Magiery mistrz Polski staczał się coraz bardziej w dół. Wyniki są na tyle złe, że kibice domagają się już zwolnienia Romeo Jozaka, dla którego wczorajszy mecz z Górnikiem Zabrze był meczem o posadę. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, jednak Chorwat najpewniej zostanie zwolniony dopiero, kiedy nie obroni mistrzostwa.

Like it? Share with your friends!

-1