Serie A. Zieliński przedłuży kontrakt z Napoli!


-1


Wiele wskazuje na to, że Napoli doceni Piotra Zielińskiego i przedłuży z nim kontrakt. Według informacji „La Gazzetty dello Sport”, ma się to stać w najbliższym czasie. Czyżby to chęć zatrzymania piłkarza u siebie na dłużej? Wygląda na to, że tak.

Popularny „Zielu” od kilku sezonów coraz lepiej poczynania sobie we włoskim Napoli. Mimo że nie ma pewnego miejsca w pierwszym składzie, to jest tym, który ma wejść na boisko w drugiej połowie i zrobić różnicę. Z tej roli Polak wywiązuje się bardzo dobrze. Tylko w tym sezonie zagrał w samej tylko Serie A 29 spotkań, w których strzelił 5 bramek i 2 razy asystował. Świetny wynik, zwłaszcza, że na boisku spędził średnio 42 minuty. Wysiłek i finezję reprezentanta Polski doceniają właściciele drużyny z Neapolu i jak informuje dzisiejsze wydanie „La Gazzetty dello Sport”, chcą przedłużyć kontrakt z naszym zawodnikiem.

Piotr Zieliński jest gotów do podpisania nowego kontraktu z Napoli – możemy przeczytać w gazecie. Obecna umowa kończy się w 2021 roku. Nowa ma być o rok dłuższa, ale co najważniejsze – ma gwarantować podwyżkę. Będzie to jeden z aspektów, które mają przemawiać za tym, by Zieliński został w klubie. A łatwo o to może nie być. Wiele topowych drużyn śledzi poczynania pomocnika i może zagwarantować mu miejsce w pierwszym składzie, czyli coś na co ciężko liczyć mu w drużynie Maurizio Sarriego. Obecna wartość Polaka to 25 milionów euro, według portalu Transfermarkt. W bieżących czasach brzmi to, jak wielka promocja za gracza takiej klasy.

Like it? Share with your friends!

-1