fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Poranek z Polską Piłką – 20 kwietnia


0


Dzień dobry, drodzy czytelnicy! Zachęcamy jak zawsze do rozpoczęcia tego pięknego dnia z nami i futbolem. A uwierzcie, trochę się wczoraj działo.

Kolejne sparingi Polskiej kadry

PZPN poinformowało o zatwierdzeniu dwóch kolejnych sparingów Polskiej kadry. Najpierw widzimy się ponownie na satdionie Śląska Wrocław 11 września gdzie zmierzymy się z Irlandią i, dwa miesiące później 15 listopada trener Nawałka ze swoją załogą zawitają do Gdańska gdzie na stadionie Lechii Gdańsk podejmą naszych sąsiadów Czechów.

Wilczek szykuje się do Rosji

Duńskie Brondby wygrało właśnie dzięki polskiemu napastnikowi. Kamil Wilczek w ciągu dwóch ostatnich spotkań aż 3 razy wpisał się na listę strzelców. Czuje oko kibica szybko zauważy ostatnią poprawę formy Wilczka i zbliżające się powołania na wielką piłkarską imprezę w Rosji. Której Kamil Wilczek z pewnością chciałby być członkiem.

Bayern bez Lewego

„Sport Bild” poinformował, że Robert Lewandowski pożegnał się z kolegami z Bayernu i wraz z zakończeniem sezonu odejdzie do Realu. Pierwsze rozmowy na temat transferu odbyć się mają podczas dwumeczu Bawarczyków z „Królewskimi”.

Jan Bednarek znowu z występem

Młody stoper Southampton dobrze wykorzystał swoją drugą szansę i zagrał poprawny mecz z Leicester. Drużyna Polaka zremisowała 1:1, jednak nadal znajduje się w strefie spadkowej.

Like it? Share with your friends!

0