Serie A. Chiellini chwali Milika! Przepiękne słowa o Polaku


0


Po powrocie do zdrowia i wyjścia jeszcze silniejszym z kolejnej ciężkiej kontuzji, Arkadiusz Milik robi we Włoszech furorę. Polak przebojem wdziera się do składu Napoli, a w środę strzelił nawet bramkę. Doszło do tego, że kibice klubu domagają się gry Milika w pierwszym składzie, a rywale pięknie o nim mówią.

Były gracz Górnika Zabrze wrócił do pełnych obciążeń kilka tygodni temu. Od września zmagał się z kolejną kontuzją kolana. Wrócił jednak mocny jak nigdy dotąd. Milik pali się do gry, choć początkowo podobno obawiał się powrotu. Teraz już nie ma żadnej blokady psychicznej,  a jego forma sportowa mocno idzie w górę. W sumie w 3 spotkaniach po powrocie strzelił 2 bramki i 1 asystował. Chwalą go kibice, trener Sarri i… rywale. Tuż przed dzisiejszym meczem Neapolitańczyków z Juventusem kapitalne słowa o naszym graczu powiedziała legenda Starej Damy, Giorgio Chiellini.

– Powrót Milika jest bardzo ważny dla Napoli, co było widać w ostatnich meczach. Widać, jak wielki ma wpływ na zespół – powiedział stoper. Dodał też, że Polak wykazał się wielką siłą mentalną, by po dwóch ciężkich urazach wrócić na boisko: – Cieszę się, że wrócił na boisko. Ten chłopak miał mnóstwo pecha, ale wykazał się wielką siłą mentalną, a to nie było łatwe. Takie słowa z ust włoskiego gracza mogą być dumą dla napastnika Napoli. Miejmy nadzieję, że Arek już dziś wieczorem kolejną bramkę strzeli grając właśnie przeciwko Chielliniemu. Początek spotkania o 20.45.

 

Like it? Share with your friends!

0