Lotto Ekstraklasa. Kto objawieniem, a kto rozczarowaniem rundy jesiennej?


1


Po 21. kolejkach piłkarska Lotto Ekstraklasa rozpoczęła przerwę zimową. Dla wielu osób, w tym także nas, oznacza to smutek i długie wyczekiwanie na rozpoczęcie rundy wiosennej, która przyniesie nam najważniejsze rozstrzygnięcia, a swój początek będzie mieć 9 lutego.

Ale zanim to nastąpi warto przejrzeć najważniejsze wydarzenia rozegranej minionej rundy. Przed pierwszymi spotkaniami rozegranymi jeszcze w lipcu, każda z drużyn miała swoje plany, ambicje i cele. Jak zawsze, życie zweryfikowało to wszystko i część drużyn musiała, bądź musi zmienić swoje założenia. Nie wszyscy jednak mogą narzekać. Szczególnie dobrze wyglądają wyników beniaminków.

O ile Sandecja jest trzecią drużyną od końca i ktoś może się zdziwić, czemu uważamy, że idzie jej dobrze, to patrząc szerzej, czyli na to że nie grają swoich domowych spotkań w Nowym Sączu, a w oddalonej o 80km Niecieczy, do tego słaba sytuacja kadrowa, można by rzec, że zespół gra bardzo dobrze. Inaczej sytuacja przedstawia się za to w Górniku, który jest objawieniem jesieni i śmiało może walczyć o mistrza Polski. Za to np. Pogoń Szczecin mająca walczyć o puchary okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Ale nie będziemy wymieniać wszystkiego teraz. Jesteście ciekawi kto okazał się objawieniem, a kto przegranym? Zapraszamy dalej.

Aby czytać dalej kliknij „NEXT”

Like it? Share with your friends!

1