MŚ 2018. Znamy datę ogłoszenia oficjalnej kadry na nadchodzący Mundial!


0


21-26 maja rozpocznie się ostatnie zgrupowanie przed Mistrzostwami Świata w Rosji. Piłkarze w klubach robią co mogą by zwrócić na siebie uwagę selekcjonera. Czasu coraz mniej, a oficjalne ogłoszenie powołań na najważniejsze reprezentacyjne rozgrywki ma nastąpić 5 czerwca.

PZPN ogłosił, że ponownie to hotel w Arłamowie będzie bazą przygotowawczą naszego zespołu przed mistrzostwami. Wcześniej podopieczni Adama Nawałki mają zaplanowany obóz regeneracyjny w Juracie. A przed samymi mistrzostwami dwa ostatnie sparingi z Litwa, oraz nie ustalonym jeszcze rywalem.

W obu tych sparingach zobaczymy już naszą oficjalną kadrę, tak więc walka o miejsce w 23-osobowej kadrze nabiera tempa. Każdy zawodnik pokazuje co najlepszego ma do zaoferowania, oby obyło się bez kontuzji jak w przypadku Macieja Makuszewskiego, który mógł być swego rodzaju dżokerem.

Wylot do Rosji zaplanowany jest na 13 czerwca. Nasza kadra na czas turnieju zamelduje się w Soczi, by już 19 czerwca w Moskwie rozegrać pierwszy mecz z reprezentacją Senegalu. Miejmy nadzieję, że postawimy pierwszy, a do tego bardzo duży krok do awansu!

Like it? Share with your friends!

0