Polska Piłka życzy Wesołych Świąt!


0


Dzień dobry nasi drodzy czytelnicy. Dzisiaj mamy Wigilię, a więc dzień, w którym należy kierować się miłością, radością i spędzać go z rodziną. Mamy z tej okazji dla Was życzenia „piłkarskie”, które na pewno przydadzą Wam się w życiu. Zaczynajmy!

Skuteczność w życiu to podstawa czy to zawodowym, czy prywatnym. Niech więc towarzyszy Wam skuteczność na miarę Roberta Lewandowskiego pod bramką rywali!

Warto mieć jakiś swój cel w życiu, jednak kiedy się go już ma, należy go gonić. Obyście zatem mieli turbo i chęć do gonitwy za marzeniami jak Kamil Grosicki.

Aby jednak podczas tego gonienia nie trzeba było ciągle poprawiać fryzury, życzymy nienagannej fryzury, niczym Michała Pazdana.

W parze z fryzurą zawsze idzie styl. Wobec tego mamy nadzieję, że Wasz będzie lepszy od tego, który prezentuje Grzegorz Krychowiak.

Nie zapomnijcie jednak o tym, co jest najważniejsze. Nigdy się nie poddawajcie i dysponujecie taką wolą walki jaką Kuba Błaszczykowski.

Pamiętajcie jednak, że warto się uśmiechać, a dobry humor nikomu nigdy nie zaszkodził. Dlatego życzymy również takiego poczucia humoru i ciągłego uśmiechu jaki ma Wojciech Szczęsny.

I najważniejsze, nigdy nie bójcie się stawiać na swoim, choćby wszyscy mówili coś innego. Bądźcie jak Adam Nawałka i sami kierujcie swoje życie, a zaprowadzi Was to tam, gdzie chcecie.

Like it? Share with your friends!

0