Transfery. Vadis Odjidja-Ofoe na celowniku europejskiego klubu. Duża kasa wpadnie w ręce Legii?
Najlepszy zawodnik minionego sezonu LOTTO Ekstraklasy, wyróżniający się na tle innych legionistów – Vadis Odjidja-Ofoe – prezentuje w Olympiakosie tak dobrą formę, że europejskie kluby są nim poważnie zainteresowane.

Według informacji gazety „A Bola”, belgijskim pomocnikiem jest zainteresowane FC Porto. Jedna oferta już została odrzucona, ponieważ Olympiakos nie jest zadowolony z kwoty, jaką oferują włodarze Porto za zawodnika. Mowa tu o 2,5 miliona euro. Zważywszy na wysoką formę Vadisa, portugalski klub chciałby zainkasować za niego minimum dwa razy więcej.

Mimo tego, iż grecki klub stawia odważne warunki, to sam zawodnik zapewne chciałby się przenieść jak najszybciej. Powodem może być nieciekawa sytuacja z udziałem Odjidji-Ofoe, która była w listopadzie. Złodzieje włamali się do jego domu, i wynieśli biżuterię, i pokaźną sumę pieniędzy. 28 – latek obawia się nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale także o swojej partnerki i ich kilkumiesięcznego dziecka. Na szczęście, podczas napadu jego dom był pusty, i nikomu nic się nie stało. Co ciekawe, nie tylko Belg miał do czynienia ze złodziejami. Inny piłkarz Olympiakosu – Silvio Proto – też został okradziony. Nieoficjalne informacje mówią, iż rabusie atakują tylko piłkarzy z zagranicy, którzy występują w klubie z Pireusu.

Na zmianie otoczenia skorzysta nie tylko sam piłkarz, ale także Legia Warszawa. W umowie sprzedaży był zawarty punkt dotyczący procentu od kwoty następnego transferu. Mówi się, że mistrzowie Polski za swojego byłego zawodnika mają otrzymać ok. 10-15% kwoty.
Komentarze


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi!

2
192 udostepniania, 2 punkty

Transfery. Vadis Odjidja-Ofoe na celowniku europejskiego klubu. Duża kasa wpadnie w ręce Legii?