Poranek z Polską Piłką – 28 Grudnia
Dzieeeeń dobry! Coraz bliżej nas nowy rok, a wraz z nim i okno transferowe, na którym wzbogacić się mogą polskie kluby. Głośno zrobiło się też na Łazienkowskiej. 

  • Legia może zarobić 

Vadis Odidja-Ofoe najprawdopodobniej tej zimy zmieni barwy klubowe. Ostatnio doszło do kradzieży, gdzie Belgowi wyniesiono pokaźną sumę pieniędzy i biżuterie, co stało się przyczyną chęci zmiany klubu. Mówi się o ofercie Porto w wysokości 2,5 miliona. Oferta jednak została odrzucona, lecz Porto jest w stanie zaproponować większe pieniądze, zatem temat transferu nie jest jeszcze zamknięty. „Wojskowi” otrzymają 15-20% kwoty zapłaconej przez przyszłego pracodawcę 28-latka.

  • Chukwu dementuje plotki na temat atmosfery w swoim zespole

Ostatnio w mediach głośno jest o rzekomym rasizmie, który miałby być przyczyną, dla której Chukwu spędza tak mało czasu na boisku. Sam zawodnik odniósł się do takich informacji. „Nigdy nie spotkałem się z rasistowskimi zachowaniami wobec mnie w Legii i w Polsce. Informacje to sugerujące są nieprawdziwe i niesprawiedliwe. Nie wiem, skąd się wzięły. Mam w Warszawie wielu przyjaciół i dobrze czuję się w tym mieście oraz w drużynie” – zaprzecza Chukwu.

  • Glik najlepszym obrońcą w Ligue 1! 

Kamil Glik według dziennika „L’Equipe” był najlepszym obrońcą we Francji tego roku. Polak zdobył aż osiem bramek w ciągu tego roku oraz doprowadził AS Monaco do ćwierćfinału Champions League, co było sporym zaskoczeniem. Poza Polakiem na podium znaleźli się obrońcy PSG – Marquinhos oraz Thiago Silva.

  • Piechniczek wypowiedział się o Robercie Lewandowskim 

Antoni Piechniczek uważa, iż Lewandowski nie jest najlepszym zawodnikiem reprezentacji Polski wszech czasów. „Wielu zawodników z dawnej epoki spokojnie poradziłby sobie w kadrze Nawałki. Dlatego jak mi ktoś teraz mówi, że jego reprezentacja jest lepsza od tej Kazimierza Górskiego mogę tylko wzruszyć ramionami. Gdyby „Lewy” miał w drużynie Kazia Deynę to na pewno strzeliłby co najmniej pięć bramek więcej” – mówi Piechniczek.
Komentarze


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi!

0
20 udostepniania

Poranek z Polską Piłką – 28 Grudnia