Lotto Ekstraklasa. Szykuje się wielki transfer! Zawodnik Lechii na celowniku Napoli


0


Lukas Haraslin może trafić do drużyny Zielińskiego i Milika. Jak to jest możliwe? Słowak został polecony liderowi Serie A przez menadżera Marka Hamsika. Zawodnik Lechii Gdańsk został porównany do kapitana SSC Napoli.

Harasiln ma być inwestycją na przyszłość dla włoskiej ekipy. Transfer 21-latka nie tylko ma podwyższyć poziom sportowy w zespole, ale również przynieść korzyści finansowe – w przypadku transferu do większego klubu w przyszłości.

Młodzieżowy reprezentant Słowacji gra w gdańskim zespole od sezonu 2015/16 i rozegrał w barwach Biało-Zielonych 48 spotkań, w których zdobył 6 bramek. Prędzej występował we włoskiej Parmie.

Obecna umowa z klubem obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku. Gdyby SSC Napoli chciało pozyskać Haraslina, to budżet Lechii znacząco by się zwiększył. Aktualnie portal Transfermarkt wycenia gracza na 300 tysięcy euro, ale wątpliwe jest, by Lechia oddała jednego ze swoich najlepszych graczy za tak niską sumę.

Haraslin w lipcu doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry do końca rundy jesiennej. Uraz jest największą przeszkodą na drodze do transferu.

Like it? Share with your friends!

0