fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Transfery. Michał Pazdan blisko przejścia do Girondins Bordeaux!


0


Saga transferowa wokół 30-letniego obrońcy trwa w najlepsze już dobre półtora roku. Po fenomenalnym EURO 2016, teraz osiąga apogeum, bowiem na Twitterze mogliśmy się dowiedzieć, że Michał Pazdan jest bliski zmiany barw klubowych.

Na zainteresowanie swoją osobą, zawodnik Legii nie może narzekać. Po życiowej formie na EURO 2016 we Francji, od razu pojawiły się plotki o rzekomych przenosinach Reprezentanta Polski do innego klubu. Jak wiadomo, do niczego na razie nie doszło, jednak negocjacje są na dobrej drodze do sfinalizowania transferu.

Klub z Łazienkowskiej rozmawia z klubami z Turcji i z francuskim Bordeaux. O ile mało prawdopodobnym jest, żeby Pazdan przeniósł się do Turcji, to właśnie włodarze Bordeaux są bardzo blisko pozyskania 30. – krotnego Reprezentanta Polski. Wiadoma jest także kwota rzekomego transferu – wynosi ona 1,7 euro. Czy to dużo, czy mało, nie nam oceniać. Sam piłkarz prezentuje dobrą formę w rozgrywanych spotkaniach. Łącznie, bronił barw klubowych Legii w 21. meczach (15 ligowych, 3 w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, 2 w kwalifikacjach do Ligi Europy, i 1 w superpucharze) .

Kontrakt zawodnika jest ważny do 30 czerwca 2019 roku, ale nie wiadomo, czy do tego czasu Pazdan zostanie w Legii. Po turnieju we Francji Michał Pazdan został w stolicy, by pomóc Legii w europejskich pucharach. Według wielu, to właśnie teraz jest najlepszy moment na dopięcie transferu. Pomimo swojego wieku, Reprezentant Polski może jeszcze podbić Europę, jak to zrobił podczas turnieju we Francji.

Like it? Share with your friends!

0