Poranek z Polską Piłką – 30 grudnia


-1


Dzieeeeeń dobry! Okienko transferowe czai się tuż za rogiem i pierwsze plotki ruszyły w świat. Tak samo toczą się już pierwsze rozmowy dotyczące zmiany barw klubowych. Co działo się wczoraj? O plotkach transferowych i innych wczorajszych wydarzeniach dowiecie się czytając ten artykuł.

  • Pazdan rozmawia z Bordeaux

Reprezentant Polski od dawna łączony był z przenosinami do klubów z Francji lub Turcji. Zawsze jednak coś stawało na przeszkodzie. Teraz jednak wydaje się, że wszystko zostanie dopięte wraz z otwarciem okna transferowego. Legia o transferze rozmawiała z Bordeaux, któremu proponowała 1,7 mln euro za swojego obrońcę.

  • Jędrzejczyk blisko kolejnego wyjazdu z Legii

Stolicę może opuścić nie tylko Pazdan, ale i kontuzjowany wcześniej „Jędza”. Reprezentantem Polski zainteresował się turecki Sivasspor. Nie znamy kwoty jaką zaproponował zainteresowany, ale wiemy ile w Legii zarabia Polak. Jest to kwota 820 tys. euro rocznie, co na pewno nie obniży ceny jaką Turcy muszą przelać na konto mistrza Polski.

  • Arkadiusz Milik stanie się obiektem podwójnej transakcji

Włoskie media informują, że polskim napastnikiem zainteresowało się Torino. Z kolei klub Milika jest chętny na pozyskanie Adema Ljajicia. W tym przypadku nasz wracający do zdrowia reprezentant byłby swojego rodzaju kartą przetargową, której mieliby użyć Neapolitańczycy.

  • Sylla zwrócił uwagę Legii

Były gracz między innymi Aston Villi gra na pozycji defensywnego pomocnika i wciąż jest stosunkowo młody, bo ma 27 lat. Yacouba Sylla znany jest z agresywności i walki, a do Legii trafić by miał na zasadzie wypożyczenia.

  • Łukasz Moneta znowu opuści Warszawę?

Wracał do Legii po swoim wyjeździe by stać się ważną częścią drużyny. Tak się jednak nie stało, a media huczą od kolejnego możliwego wyjazdu Monety ze stolicy. Tym razem go gry o kadrowicza U-21 włączył się Zagłębie Lubin. „Miedziowi” zaproponowali Legii ofertę wypożyczenia z opcją pierwokupu.

  • Lukas Haraslin zainteresował Napoli

Skrzydłowy Lechii Gdańsk zwrócił na siebie uwagę zagranicznych klubów i teraz może zagrać w jednym zespole z Piotrem Zielińskim i Arkadiuszem Milikiem! Co ciekawe, władzom Napoli polecał go sam menadżer Marka Hamsika.

Like it? Share with your friends!

-1