Poranek z Polską Piłką – 2 Stycznia


1


Dzieeeń dobry! 1 Styczeń nie jest jedynie inauguracją nowego roku, ale również tego dnia na świecie otwiera się zimowe okno transferowe. Pora na podsumowanie pierwszego dnia 2018 roku. 

  • Legia poszukuje wzmocnień na Bałkanach 

Tak jak zapowiedział Dariusz Mioduski po zatrudnieniu Romeo Jozaka tak tez się dzieje. Prezes „Wojskowych” poinformował wówczas o tym, iż wzmocnienia będą poszukiwane na Bałkanach, głównie w Chorwacji. Jednym z transferów Legii może być ściągnięcie Domagoja Antolicia, 27-letniego zawodnika Dinama. To nie jest zwykła plotka transferowa, bowiem otrzymanie oferty ze stolicy Polski potwierdził prezes Dinama. Ów zawodnik poza Chorwacką ligą nigdzie nie zagrał.

  • Krychowiak na celu ekipy z Hiszpanii! 

„AS” poinformował, iż Grzegorzem Krychowiakiem zainteresowało się Getafe C.F. Nie chodzi o transfer, lecz o wypożyczenie. Oznaczałoby to skrócenie przebywania „Krychy” w West Brom. Miałoby to na celu poprawienie formy polskiego reprezentanta przed Mundialem w Rosji.

  • Wielka szansa dla Bartosza Kapustki 

Ryan Kent jest zawodnikiem z którym Bartosz Kapustka walczył o miejsce na ławce rezerwowych Freiburga. Brytyjczyk na szczęście Kapustki zmienia barwy klubowe, co może dać szanse Polakowi na grę w pierwszym zespole, zatem 2018 może być lepszym rokiem dla Bartka Kapustki.

  • Fatalna passa ekipy Kamila Grosickiego 

Kamil Grosicki ostatniego miesiąca 2017 roku nie będzie pamiętał dobrze, bowiem w tym okresie jego Hull zaliczyło jedynie jedno zwycięstwo. Nieudaną passę przedłużył Bolton, pokonując Hull 1-0. Reprezentant Polski mógł oglądać porażkę swojej ekipy z ławki rezerwowych, bowiem trener nie puścił go nawet na jedną minutę.

Like it? Share with your friends!

1