Premier League. Krychowiak pod ostrzałem krytyki. „Jego gra to kryminał”


0


Grzegorz Krychowiak w West Bromwich spisuje się o wiele poniżej poziomu oczekiwań zespołu i kibiców. Upust emocji wszystkich ludzi związanych z klubem dał dziennikarz brytyjskiej gazety „Express and Star” Matt Wilson, który w wymowny sposób wypowiedział się o jego grze.

„Przez większość czasu na murawie jego gra przypominała kryminał, zwłaszcza pod względem tempa gry. Miewał przebłyski potencjału, ale chyba nie mógł tutaj sprostać swojej reputacji. Gość, który zarabia 108 tysięcy funtów tygodniowo, okazał się największą wpadką transferową” – zauważył dziennikarz.

Przygoda Krychowiaka w Wielkiej Brytanii może już niedługo dobiec końca. 28-latka chce ściągnąć do siebie beniaminek hiszpańskiej La Liga Getafe CF. Rywalizacja z takimi drużynami jak Barcelona, Real, Atletico czy Sevilla może być równie pasjonująca jak potyczki z Chelsea, Manchester City i United czy Liverpoolem.

Ten klub może być dobrym miejscem do zbudowania odpowiedniej formy na Mistrzostwa Świata w Rosji, gdzie Krychowiak powinien być wiodącą postacią naszej reprezentacji.

Like it? Share with your friends!

0