Puchar Włoch. Napoli odpadło w ćwierćfinale. Cały mecz Piotra Zielińskiego.


0


W dzisiejszym spotkaniu ćwierćfinałowym Pucharu Włoch, swój mecz rozgrywało Napoli z Piotrem Zielińskim w składzie. Zespół z Neapolu zmierzył się na własnym stadionie z Atalantą przegrywając spotkanie 1:2 i został wyeliminowany.

Ta potyczka to miał być łatwy łup dla gospodarzy i okazja do pokazania się dla zmienników. Jak się jednak okazało zespół Maurizio Sarriego niespodziewanie uległ przyjezdnym. W niepowodzeniu swojej drużyny udział brał nasz pomocnik, który rozegrał całe spotkanie. Nie był to wybitny mecz w wykonaniu reprezentanta Polski ale też „Zielu” nie był najgorszym zawodnikiem w zespole.

Zieliński od początku spotkania poruszał się głównie na połowie rywali, lecz rzadko brał udział w akcjach w samym polu karnym rywali. Mało też cofał się do defensywy. W tym czasie zdołał oddać jeden celny strzał na bramkę, który powinien zakończyć się bramką i wykonał jeden udany drybling. Zaliczył 40 podań, z czego 82% było celne. 2 razy faulował i był faulowany tyle samo razy. Przez portal Sofascore został oceniony na 6.7, co było 4 najlepszą notą w zespole.

Like it? Share with your friends!

0