Premier League. Krychowiak znowu przegrywa. Przeciętny występ Polaka


0


Krychowiak słabo rozpoczął nowy rok w Premier League. Jego West Bromwich Albion przegrało z West Hamem United w Londynie 1:2. Polak rozegrał pełne spotkanie, ale nie zachwycił swoją grą. W końcówce meczu otrzymał żółtą kartkę.

To spotkanie było bardzo pechowe dla drużyny Krychowiaka. West Ham zdobył bramkę na wagę 3 punktów w 94 minucie meczu. Katem West Bromu okazał się Andy Caroll, który w tym spotkaniu dwukrotnie pokonał Fostera. Pomimo świetnej postawy bramkarza WBA w tym meczu nie udało się zdobyć drużynie z West Midlands choćby jednego puntu.

Portal Whoscored wystawił polskiemu pomocnikowi ocenę 6.2, natomiast Sofascore 6,4 na 10 możliwych punktów. Krychowiak w tym spotkaniu zanotował 48 podań, z których 88% było celnych. Jego gra polegała głównie na destrukcji ataków przeciwnika i rozpoczynaniu akcji swojej drużyny. Według nas zbyt długo przytrzymywał piłkę przy rozegraniu na początku akcji.

Reprezentant Polski z 10 pojedynków tylko 2 razy wyszedł zwycięsko. Ponadto zanotował 2 odbiory, 2 wybicia i zablokował 1 strzał. 

West Bromwich Albion z 16 punktami na koncie znajduje się na przedostatnim miejscu w Premier League.

Like it? Share with your friends!

0