Serie A. Przełomowy styczeń Arkadiusza Milika


0


Porażka Napoli w Pucharze Włoch zaskoczyła wczoraj wielu kibiców. Szkoleniowiec Maurizio Sarri, po raz kolejny głośno wzdycha w stronę kontuzjowanego Arka Milika i wydaje się, że niedawne pogłoski o możliwym wypożyczeniu pójdą w zapomnienie. Jak zapewniał zaraz po meczu styczeń może być przełomowy dla naszego reprezentanta.

-Na chwilę obecną wygląda na to, że wszystko przebiega dobrze. Często go widuję, ale niestety nie na naszym treningu. Arek w połowie stycznia będzie miał kontrolę, która może dać nam ostateczną odpowiedź czy może już wrócić do treningów. Następnie mam nadzieję, że jak najszybciej wróci na właściwy poziom. On oraz Ghoulam są dla nas ważnymi alternatywami – powiedział opiekun Azzurrich.

Wypowiedź ta może faktycznie pokazywać, że wypożyczenie Arka wcale nie jest tak prawdopodobne jak się wydawało. W połowie stycznia Milik przejdzie kontrolę która zdecyduje czy ostatecznie może już powrócić do treningów. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wydaje się, że nasz zawodnik pozostanie we Włoskim potentacie gdzie będzie chciał odzyskać formę przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Rosji.

Like it? Share with your friends!

0