fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Poranek z Polską Piłką – 4 stycznia


0


Dzieeeeń dobry! Mamy nadzieję, że tydzień mija wam pomyślnie i przyjemnie, a my przygotowaliśmy dla was codzienne przypomnienie wydarzeń z wczoraj. Więc, co się działo?

Legia szaleje na rynku transferowym

Mistrz Polski nie próżnuje i ruszył z kopyta na zakupy. W ekspresowym tempie dowiadujemy się o nowym nazwiskach, które wkrótce zasilą szeregi „Wojskowych”. Wczoraj dowiedzieliśmy się o Domagoju Antoliciu oraz Eduardo da Silvie.

Grzegorz Krychowiak zainteresował Rome

Znowu wraca temat transferu Krychowiaka do rzymskiego zespołu. Roma jest zainteresowana piłkarzem WBA, ale głównym chętnym jest ktoś innym Konkretnie mowa o byłym dyrektorze sportowym Sevilli, który ściągał go do stolicy Andaluzji.

Szczęsny znowu z czystym kontem

„Następca Buffona” kolejny raz pokazał się z dobrej strony kibicom Juventusu. Nie pozwolił strzelić gola Torino w meczu Pucharu Włoch, a Juve pokonało „Byki” 2:0.

William Remy w Legii?

Oprócz doniesień o wykonanych transferach znowu naplywaja plotki o możliwych do ściągnięcia zawodników. Jednym z nich jest Willim Remy.

Rafał Kurzawa dostał trzy propozycje

Pomocnik Górnika Zabrze jest najlepszym asystentem w lidze. Swoimi dobrymi występami zwrócił uwagę zagranicznych mediów i klubów. Konkretnie są to SC Freiburg oraz FC Koln. Oprócz nich po Kurzawę zgłasza się Legia.

Like it? Share with your friends!

0