Transfery. Legia Warszawa blisko zakontraktowania Marko Vesovicia


0


Powoli przestajemy wyrabiać się z pisaniem tekstów na temat warszawskiej Legii. „Wojskowi” szarżują na rynku transferowym najbardziej ze wszystkich polskich zespołów. Mimo, że mają już praktycznie zakupionych dwóch graczy, trzeci jest w drodze.

Marko Vesović, o którym informowano przed otwarciem okna transferowego, do Warszawy przylecieć ma w piątek. Prawy obrońca podpisać ma tego samego dnia 3,5 letnim kontrakt, po przejściu testów medycznych. Reprezentant Czarnogóry kosztować będzie mistrzów Polski 400-450 tys. euro.

Legia Vesovicia obserwuje od dłuższego czasu. Jeszcze przed otwarciem okienka informowano, że będzie to jeden z głównych celów transferowych „Wojskowych”.

Czarnogórzec ma za sobą grę w HNK Rijeka (116 meczów, 12 goli, 15 asyst), Crvenie Zvezdzie Belgrad (110 spotkań, 4 bramki, 11 asyst), a także epizody w Torino FC (4 pojedynki) i Buducnosti Podgorica (3 mecze).

Na chwilę obecną Legia straciła jednego gracza, Brazylijczyka Guilherme. Do stołecznej drużyny mają dojść natomiast Eduardo da Silva oraz Domagoj Antolić, którzy podpiszą kontrakty po testach.

Like it? Share with your friends!

0