To będzie nowa superbroń Lewandowskiego? Polak chce zaskoczyć rywali


-4


Robert Lewandowski jest napastnikiem o wielkich umiejętnościach. Ma instynkt strzelca, który dobrze mu podpowiada kiedy i gdzie ma się znaleźć. Mimo tego polski snajper nie spoczywa na laurach i cały czas szkoli te elementy, które jego zdaniem należy poprawić, tak aby być napastnikiem kompletnym.

Kilka miesięcy temu Lewandowski zaskoczył wszystkich z jaką dokładnością potrafi strzelać bramki z rzutów wolnych, co nieraz przydało się podczas spotkań Bayernu czy reprezentacji Polski. Rzuty karne zostały już opanowane do perfekcji. To jednak Robertowi nie wystarcza i już trenuje kolejne elementy gry, dzięki którym stanie się lepszym piłkarzem.

„Musisz systematycznie szkolić wszystko. Napastnik musi być elastyczny i zawsze gotowy na boisku. Bez względu na to, czy trafia się ramieniem czy biodrem – celem jest bramka. Ostatnio dużo trenowałem lewą stopę. I muszę być coraz lepszy z dystansu i częściej próbować takich uderzeń” – zdradził kapitan naszej kadry w rozmowie z telewizją klubową Bayernu

Być może próbkę swoich nowych umiejętności będzie mógł Polak zaprezentować już od pierwszych spotkań rundy wiosennej Bundesligi. Aktualnie Bawarczycy przebywają na zgrupowaniu w Katarze, gdzie przygotowują się do kolejnych ważnych spotkań.

Jak na razie Lewandowski musi odpocząć od treningu z pełnym obciążeniem. Nasz snajper opuścił czwartkowy trening zespołu, trenując jedynie indywidualnie. Nie wiadomo kiedy kapitan reprezentacji powróci do treningów z pełnym obciążeniem.

Like it? Share with your friends!

-4