Transfery. Łukasz Teodorczyk w Tottenhamie? Bardzo prawdopodobne!


0


Belgijscy dziennikarze zaskoczyli wszystkich tych, którzy śledzą losy Łukasza Teodorczyka w Anderlechcie. Stephane Pauwels, powiadomił, że to właśnie Polak ma być następnym strzelcem Tottenhamu, zaraz po Harrym Kane, który jest bliski opuszczenia klubu.

Najskuteczniejszy snajper świata w minionym roku, otrzymuje oferty pracy z topowych klubów Europy. Najbliżej pozyskania Anglika – jak informują dziennikarze – jest Real Madryt. Królewscy mają doświadczenie z piłkarzami Tottenhamu, bowiem wcześniej do ich szeregów dołączyli Luka Modrić i Gareth Bale. Obaj stanowią o sile ofensywnej Los Blancos.

Koguty usiłują jakoś przekonać Harrego żeby został w ich składzie. Oferują mu pensję, której nie powstydziłby się Cristiano Ronaldo. Ale na wszelki wypadek, warto żeby mieli przygotowane działania, gdyby Kane opuścił Tottenham. O ile Teodorczyk w zeszłym sezonie strzelał bramki jak na zawołanie, to teraz błądzi po boisku i szuka choć części formy z tamtych sezonów.

W trwającym sezonie reprezentant Polski strzelił dla swojego klubu tylko trzy gole, a w całym 2017 roku – 9. Już wiosną dało się odczuć jego spadek formy, wtedy to Teo zdobył tylko osiem bramek. Na chwilę obecną, pomijając zaskoczenie, transfer wydaje się prawdopodobny, jeżeli spekulacje są z tak poważanych źródeł. Może właśnie w Anglii Reprezentant Polski odzyska formę, i będzie strzelcem na miarę Roberta Lewandowskiego? Wszystko powinno się wyjaśnić w najbliższych tygodniach.

Like it? Share with your friends!

0