Lotto Ekstraklasa. Kowalczyk ostro o Eduardo „Może skończyć w oldbojach”


fot. Mateusz Kostrzewa/Legia.com


Na początku roku Eduardo da Silva został nowym zawodnikiem Legii Warszawa. Znany z występów m.in. w Arsenalu Londyn czy Szachtarze Donieck Chorwat o brazylijskich korzeniach ma już 35 lat i zdaniem wielu ekspertów czasy świetności ma już za sobą. Do tego grona należy również legenda Legii i były reprezentant Polski, Wojciech Kowalczyk, który w ostry sposób skomentował przyjście Eduardo na Łazienkowską.

„Facet w 2017 roku raz kopnął piłkę w bramkę. Ja myślę, że może skończyć w oldbojach. Chłopaki z Targówka już się śmieją, że skoro Legia nie może dominować w ekstraklasie, to chce chociaż w lidze oldbojów. I ściąga posiłki z Brazylii” – powiedział Kowalczyk w rozmowie ze sport.pl

Były ekspert piłkarski Polsatu krytycznie odniósł się do legijnej młodzieży, o której wiele mówiło się pozytywnego, a koniec końców zamiast wypróbować kogoś z rezerw, bądź drużyn juniorskich, klub kupił zawodnika, któremu bliżej jest do końca kariery, jak jej początku: „Mnie najbardziej boli to, że ta świetna stołeczna młodzież, utalentowana, zdolna, perspektywiczna, która jeździ po Europie i podobno gra znakomicie, nadaje się do tarcia chrzanu. Bo w innym wypadku nie musiałby zastępować jej 35-letni emeryt.” – zakończył Kowalczyk.

źr. sport.pl
Komentarze


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi!

-1
91 udostepniania, -1 punkty

Lotto Ekstraklasa. Kowalczyk ostro o Eduardo „Może skończyć w oldbojach”