Lotto Ekstraklasa. Skorić nie dla Legii
W całym swoim szaleństwie transferowym Legia Warszawa trwa nadal. Po zakontraktowaniu Eduardo do Silvy, Domagoja Antolica, Marko Vesovica czy Williama Remy’ego, wojskowi nadal szukają wzmocnień. Wiele jednak wskazuje na to, że zawodnik, który pasuje idealnie władzom jest za drogi.

Legia szykuje się na wypadek odejścia Michała Pazdana, który bardzo chce spróbować sił za granicą. Obrońca reprezentacji Polski ma ponoć oferty z Francji czy Turcji, lecz odpowiada mu kierunek francuski, a konkretnie Bordeux, które miało się po niego zgłosić. Dodatkowo na wypożyczenie ma odejść Jakub Czerwiński, który ma wrócić do Pogoni Szczecin. Pazdana zastąpić miałby Paweł Bochniewicz czy Krystian Bielik, o których się mówiło.

Teraz jednak dowiadujemy się, że na celowniku Legii znalazł się bardziej doświadczony od młodych Polaków Chorwat Mile Skorić. Zawodnik NK Osijeku okazuje się jednak za drogi dla władz klubu, choć chętnie widzieliby go w składzie swojej drużyny. W tym sezonie rozegrał 24 spotkania i strzelił 1 bramkę. Jest podstawowym graczem swojej drużyny. Do tego jest rosłym stoperem(187 cm wzrostu) i byłby przeciwieństwem w tej kategorii Pazdana. Na dodatek kontrakt z jego klubem wygasa w 2021roku.
Komentarze


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi!

-2
62 udostepniania, -2 punkty

Lotto Ekstraklasa. Skorić nie dla Legii