Polacy za granicą. Arkadiusz Milik lada moment wróci do gry?!
Fantastyczne wieści płyną do nas z Neapolu. Według radia „Kiss Kiss”, Arkadiusz Milik już w najbliższym czasie może wrócić do gry. Kiedy jest planowany jego powrót?

Przypomnijmy najpierw, że Polak kontuzjowany jest od września ubiegłego roku. Wtedy podczas meczu ze SPAL zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie. Atmosferę podgrzewał fakt, że nie wiele wcześniej identycznej kontuzji doznało jego przeciwległe kolano.
 – Arek w połowie stycznia będzie miał kontrolę, która może dać nam ostateczną odpowiedź o jego powrocie do treningów. Następnie mam nadzieję, że jak najszybciej wróci na właściwy poziom – informował Maurizo Sarri, szkoleniowiec Neapolitańczyków.

Początkowo sądzono, że Milik na powrót może liczyć najwcześniej na przełomie lutego i marca, ale i ten termin był bardzo ruchomy i niepewny. Jednak włoscy lekarze znowu zamknęli usta wszystkim i pokazali, z czego słyną.

Na antenie największego włoskiego radia „Kiss Kiss”, Valter De Maggio podał informację, jakoby Polak do gry miał wrócić już 21 stycznia. Wówczas Napoli będzie grać mecz z Atalantą. Według niego wizyta Arka u doktora Paolo Marianiego (15 stycznia), to czysta formalność, a nasz napastnik wróci do kadry Sarriego już niebawem.
Komentarze


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi!

0
39 udostepniania

Polacy za granicą. Arkadiusz Milik lada moment wróci do gry?!