Polacy za granicą. Grzegorz Krychowiak nie przejdzie do Romy


0


Sytuacja Grzegorza Krychowiaka w West Bromwich Albion zmienia się jak w kalejdoskopie. Jeszcze niedawno mówiono o transferze Polaka do Romy, a teraz jego agent dementuje te plotki. Nie wykluczył on jednak możliwości zmiany klubu przez swojego podopiecznego.

David Mannaseh, dyrektor Stellar Group, do której należy Krychowiak zdementował doniesienia o jego prawdopodobnym przejściu do AS Romy. Polak miał być kuszony przez Monchiego, który w 2014 sprowadził go do Sevilli.
– W tym oknie transferowym nie dostałem żadnego od Romy telefonu w sprawie mojego klienta – przyznał Mannaseh.

Później zaznaczył jednak, że wciąż nie zapadła decyzja na temat dalszej sytuacji Krychowiaka. Reprezentant pomocnika czeka na ewentualne propozycje – Ciągle bierzemy to pod uwagę – przyznał.

Krychowiak jeszcze w 2016 roku był jednym z filarów reprezentacji Polski oraz świeżo upieczonym zawodnikiem PSG. Po fantastycznym Euro w jego wykonaniu, wydawało się, że jego kariera nabrała niesamowitego rozpędu. Rzeczywistość brutalnie go zweryfikowała, a Polak w Paryżu się nie nagrał. Jego kontrakt z paryskim zespołem obowiązuje do 2021 roku.

Gdy przeszedł do angielskiej Premier League i zagrał kilka dobrych meczów, zdawało się, że wszystko wraca do normy. Wtedy jednak znowu, słabszy okres, ławka no i kolejne plotki. Póki co Krychowiak znowu walczy o pierwszy skład.

Like it? Share with your friends!

0