Transfery. Legia otrzyma duże pieniądze za kolejny transfer Prijovicia
Legia Warszawa w bieżącym okienku transferowym głównie wydaje pieniądze. 750 tysięcy euro wydane na Domagoja Antolica czy 350 tysięcy euro oraz 400 tysięcy euro wydane odpowiednio na Williama Remy’ego i Marko Vesovicia to nie są małe pieniądze. Może jednak się okazać, że niespodziewanie część z tej kwoty się zwróci!

Ściąganie zawodników to dewiza w styczniu jaką posługują się władze warszawskiej drużyny. Wzmocnienie składu stało się priorytetem i klub robi wszystko, by spełnić zachcianki Romeo Jozaka. Pieniądze uciekają ale może okazać się, że pokaźna suma też wleci na konto wojskowych. A wszystko dzięki byłemu graczowi mistrza Polski – Aleksandatrowi Pijovicovi.

Wstępujący obecnie w PAOK-u Saloniki napastnik prezentuje się tam tak dobrze, że zgłosiły się po niego zespoły z innych, mocniejszych lig niż grecka. Od roku, kiedy dołączył do zespołu z Salonik, Serb w 41 występach zdobył 22 bramki. W tym sezonie zdobył 8 bramek w 16 spotkaniach i jest liderem klasyfikacji strzelców wraz z Irańczykiem Karimem Ansarifardem. Jednak może swego dorobku nie powiększyć.

W ubiegłym miesiącu obiegły nas plotki, że zgłosiły się po niego zespoły z Niemiec i Anglii. Teraz jak się dowiadujemy, są chętni kupcy z Francji i Hiszpanii, a konkretnie Stade Rennes oraz Levante UD. PAOK, który zapłacił Legii za Prijovicia 2,2 miliona euro, będzie chciał otrzymać obecnie od 7 do 8 milionów euro. Część z tego kwoty, a dokładnie 10 % od kolejnego transferu zapewnił sobie stołeczny klub. Oznacza to, że ewentualnie otrzymana kwota przez zespół z Warszawy mogła by pokryć część wydatków, jakie przeznaczyli na transfery. Jednak by tak się stało, grecki klub musi sprzedać Serba.
Komentarze


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi!

0
38 udostepniania

Transfery. Legia otrzyma duże pieniądze za kolejny transfer Prijovicia