Poranek z Polską Piłką – 13 stycznia


0


Dzieeeeń dobry! Jak każdego poranka przygotowaliśmy dla was skrót najważniejszych piłkarskich informacji, zapraszamy więc do lektury…

  • Zwycięstwo bez Lewandowskiego…

W pierwszym tegorocznym meczu Bundesligi Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Bayer Leverkusen 1:3. Na boisku zabrakło jednak Roberta Lewandowskiego, który wraca jeszcze do zdrowia po drobnym urazie mięśniowym.

  • Kolejny klub zainteresowany młodym napastnikiem…

Według doniesień włoskich mediów Dawid Kownacki znalazł się w kręgu zainteresowań Juventusu. Szefowie obu klubów rozmawiali nawet na temat potencjalnego transferu Polaka, na razie jednak ze strony Starej Damy nie wpłynęła żadna konkretna oferta.

  • Kolejne wzmocnienie Lecha…

Kolejorz dokonał trzeciego zimowego wzmocnienia. Do klubu trafił Ołeksij Chobłenko, który został sprowadzony do Poznania na zasadzie wypożyczenia z Czarnomorca Odessa. Umowa obowiązywać będzie przez najbliższe pół roku i zawiera opcje pierwokupu.

  • Cracovia z poważnymi problemami…

Prokuratura złożyła wniosek o zamknięcie stadionu Cracovii. Wszystko przez zamieszki do których doszło podczas grudniowych derbów Krakowa. Przypomnijmy że kibice „Pasów” użyli wtedy petard i rac obrzucając sektor fanów Wisły. Ostateczna decyzja w tej sprawie należeć będzie do wojewody małopolskiego.

  • Rakkels na testach w…

Cracovia oficjalnie poinformowała o testach medycznych Denisa Rakkelsa. Jeśli przebiegną one pomyślnie Łotysz odejdzie z poznańskiego Lecha i ponownie dołączy do drużyny „Pasów” w której grał już w latach 2014 – 2016.

Like it? Share with your friends!

0