Polacy za granicą. Kamil Grosicki z najładniejszym golem [wideo]


0


Kamil Grosicki może i jest jeźdźcem bez głowy i, cytując klasyka, „pojawia się i znika”. Mimo wszystko, kiedy już raz na jakiś czas się pojawi, to krytycy są pod wrażeniem. Tym razem docenili go kibice, którzy wybrali jego gola najładniejszym trafieniem grudnia. To już drugi raz z rzędu.

Gol, który zyskał miano trafienia grudnia, to piękny strzał „Grosika” na bramkę Brentford. Oprócz Polaka w konkursie brało udział jeszcze trzech zawodników Hull City. Tak na prawdę jedynym piłkarzem, który mógł zagrozić Kamilowi, był Sebastian Larsson. Popisał się on bowiem pięknym golem z rzutu wolnego.

Mimo wszystko to reprezentant Polski zyskał aż 79 proc. głosów. Wspomniany wyżej Larsson miał ich 8, podobnie jak Dicko. Ostatni z czwórki, Fraizer Campbell miał tylko 5 proc.

Jak zostało wspomniane wcześniej, była to druga z rzędu taka nagroda Grosickiego. Ostatnio zyskał ją za gol z Sheffield United, kiedy to fantastycznie przymierzył z 30 metra na bramkę rywala. Skrzydłowy ostatnio był niedysponowany i musiał opuścić cztery mecze Hull.

Poniżej możecie zobaczyć gola Kamila Grosickiego, który zyskał miano trafienia grudnia.

Like it? Share with your friends!

0