Transfery. Długa lista chętnych na Arkadiusza Milika


1


Arek Milik kilka dni temu dostał zielone światło na wznowienie treningów z pełnym obciążeniem wraz z całym zespołem Napoli. Tym samym kończy się kilkumiesięczna rehabilitacja po zerwaniu więzadła w prawym kolanie. Przed reprezentantem Polski jednak kolejna batalia, której celem jest osiągnięcie jak najwyższej formy w jak najszybszym czasie, tak aby jak najlepiej Milik przygotował się do mundialu w Rosji. Niewykluczone że, aby zrealizować ten cel były napastnik Ajaxu Amsterdam zostanie wypożyczony na pół roku do innego klubu. Kolejka chętnych jest na prawdę imponująca.

Zdaniem włoskich mediów ze „Sky Sports” na czele reprezentantem Polski interesuje się około 20 klubów z całej Europy! Wspomniana wcześniej redakcja mówiła, że najmocniej 23-latkiem interesuje się francuski Stade Rennes, jednak działacze Napoli zdecydowanie odrzucili propozycję. Niewykluczone jednak, że do zakończenia okienka transferowego we Włoszech (31 stycznia) włodarze z prezesem neapolitańskiego klubu, Aurelio De Laurentiisem na czele zmienią zdanie i najbliższe pół roku Milik spędzi na wypożyczeniu.

Na obecna chwilę lider Serie A nie myśli o wypożyczeniu reprezentanta Polski. Według nieoficjalnych informacji Maurizio Sarri, mimo niedawnej kontuzji Milika, upatruje w naszym kadrowiczu godnego zastępcy dla Driesa Mertensa.

Like it? Share with your friends!

1