Ekstraklasa. Legia wciąż głodna wzmocnień! Tym razem na celowniku Paweł Wszołek.


-1


Jak donosi portal westlondonsports.com jeden z pomocników Reprezentacji Polski trafił na celownik Mistrzów Polski. Tym zawodnikiem jest Paweł Wszołek, niegdyś uważany za wielki talent polskiej piłki. 

Jeszcze około sześć lat temu Paweł Wszołek miał przynieść lepsze czasy Reprezentacji Polski. Te lepsze dni przyszły, aczkolwiek sam pomocnik nie miał w tym wybitnego udziału. Dzisiaj zawodnik Queens Park Rangers może zrobić krok w dół, gdyż zainteresował się nim klub Ekstraklasy – Legia Warszawa. Niewątpliwie Polak byłby w stanie stać się gwiazdą Ekstraklasy – skoro był w stanie poradzić sobie z ekipami, które nie tak dawno grały w Premier League, to czemu miałby mieć problem z ograniem chociażby Sandecji Nowy Sącz?

Paweł Wszołek wyjechał z Polski w 2013 roku, by reprezentować barwy Sampdorii, która ściągnęła talent z wolnego transferu. Następnie za kwotę 1,5 miliona euro Reprezentant Polski przeszedł do Hellas Verony. Ubiegłorocznej zimy trafił do Queens Park Rangers za cenę dwóch milionów euro.

Polak w tej kampanii gra regularnie. Raz udało mu  się umieścić piłkę w siatce, wszak czterokrotnie asystował swoim kolegom z zespołu.

Like it? Share with your friends!

-1