Transfery. Krystian Bielik nie dla Legii!


0


Zakończyła się saga transferowa z możliwym przejściem Krystiana Bielika na wypożyczenie do Legii Warszawa. Działacze Arsenalu Londyn zdecydowanie odrzuciły możliwość oddania na rok swojego utalentowanego zawodnika do zespołu spoza Anglii.

Przez kilka tygodni mistrzowie Polski walczyli o możliwość wypożyczenia 20-latka do stolicy Polski. Informacje te potwierdził menadżer zawodnika, Cezary Kucharski w rozmowie z Przeglądem Sportowym. Legioniści gwarantowali, że w zespole mistrza Polski zawodnik miałby możliwość gry w pierwszym zespole, a także powrócić do formy po kontuzji mięśnia dwugłowego, przez którą Celtic Glasgow oraz kluby z Championship nie chciały Polaka w zespole nie będąc pewnym w jakim stanie aktualnie jest Bielik.

Niestety jak podał Piotr Koźmiński z Super Expressu władzom Legii nie udało się przekonać działaczy Arsenalu na wypożyczenie. Anglicy cały czas pozostają nieugięci i stwierdzili, że nie chcą wypożyczać zawodnika do Polski. Uważają, że lepsze dla niego byłoby wypożyczenie do Championship, bądź League One.

Nie udało się wypożyczyć 20-latka do Legii i będzie bardzo ciężko zawodnikowi znaleźć klub, w którym mógłby się odbudować przez najbliższe pół roku. Okienko transferowe w Anglii kończy się 31 stycznia, a zatem pozostało zaledwie kilkadziesiąt godzin, aby Bielik najbliższego półrocza nie spędził w zespole U23 Kanonierów.

Like it? Share with your friends!

0