Polacy za granicą. Krychowiak nie zagra z Southampton


0


Mimo fatalnie wyglądającego starcia Grzegorza Krychowiaka z Fernandinho w meczu Manchester City – West Bromwich Albion (3:0), Polak nie nabawił się groźnego urazu. Mimo wszystko trener WBA obawia się o zdrowie reprezentanta Polski i potwierdził, że nie wystąpi on w spotkaniu z Southampton. 

Krychowiak w środowym meczu przeciw „Obywatelom” rozegrał jednynie 33 minuty. Było to spowodowane jego niebezpiecznie wyglądającym starciem z Fernandinho, pomocnikiem Manchesteru. Uraz okazał się niezbyt poważny, ale klub i zawodnik wolą nie ryzykować. – Grzegorz odczuł to nadepnięcie i nie był w stanie kontynuować gry – powiedział Alan Pardew, trener Polaka.

West Bromwich Albion w sobotę podejmie na własnej murawie Southampton. „Święci” mają trzy punkty przewagi nad klubem Krychowiaka, który znajduje się na ostatniej pozycji w tabeli Premier League. Alan Pardew na pewno ubolewa nad tym, że nie będzie mógł skorzystać z usług pomocnika reprezentacji Polski szczególnie, że ten wracał do swojej topowej formy.





Like it? Share with your friends!

0