Premier League. Grzegorz Krychowiak wraca do gry!


0


W meczu West Bromwich Albion z Manchesterem City, Grzegorz Krychowiak doznał kontuzji. W pierwszej chwili wyglądało to bardzo poważnie, ale trener „The Baggies”, Alan Pardew mówi, że reprezentant Polski będzie gotowy do gry już na najbliższe spotkanie.

W sobotę WBA grało z Southampton. W tym spotkaniu pomocnik reprezentacji Polski nie pojawił się nawet na ławce rezerwowych.  Wszystko przez opuchnięty mięsień, który był konsekwencją nadepnięcia na Krychowiaka przez Fernandinho. Z City „Sroki” grały w środku tygodnia. Można powiedzieć, cudem jest to, że „Krycha” jest już gotowy do gry, bo uraz wyglądał na prawdę makabrycznie.

Krychowiak znany jest z waleczności i nawet po tym starciu nie opuścił boiska od razu, a kilkadziesiąt minut później. Właśnie to mogło spowodować, że zabrakło go w spotkaniu ze „Świętymi”. Po tym meczu trener WBA został zapytany o środkowego pomocnika i jego kolegę, Kierana Gibbsa: „Myślę, że będą do mojej dyspozycji”.

Jeśli słowa trenera Alana Pardewa się sprawdzą, to Krychowiak zagra w następnym spotkaniu, które West Bromwich rozegra z Chelsea. Pojedynek ten odbędzie się 12 lutego w poniedziałek.

Like it? Share with your friends!

0