Hiszpanie pewni! Lewandowski chce odejść do Realu


1


Trwa saga związana z możliwymi przenosinami Roberta Lewandowskiego do Realu Madryt. Co jakiś czas pojawiają się nowe informacje dotyczące transferu Polaka do Królewskich i tak też dzieje się tym razem. Hiszpańska „Marka” poświęciła snajperowi Bayernu Monachium całą swoją pierwszą stronę przekonując, że transfer jest już niemal pewny.

Zdaniem gazety Lewandowski uznał, że osiągnął już wszystko co mógł w Bayernie i szuka jeszcze nowego wyzwania oraz ostatniego dużego kontraktu. Kontrakt z mistrzami Niemiec co prawda kończy się dopiero latem 2021 roku, ale „Lewy” już latem chce opuścić bawarski klub.

Problemem w całej układance może być właśnie Bayern. Zespół Juppa Heynckesa nie chce słyszeć o sprzedaży swojego najskuteczniejszego zawodnika. Jeżeli faktycznie Real będzie chciał ściągnąć Lewandowskiego do stolicy Hiszpanii, to musi przygotować na prawdę pokaźną ofertę z cyklu tych nie do odrzucenia.

Mimo tego problemu prasa z półwyspu Iberyjskiego jest przekonana, że latem dojdzie do transferu i w przyszłym sezonie „Lewy” będzie reprezentował barwy Królewskich.

https://twitter.com/marca/status/961012536211582977

Like it? Share with your friends!

1