Polacy za granicą. Wiemy co będzie robił Szczęsny po zakończeniu kariery!
Kariera Wojciecha Szczęsnego mimo 27 lat na karku, może dopiero nabrać rozpędu. Polski golkiper walczy twardo o miejsce w bramce Juventusu. Mimo, że po sezonie nasz zawodnik miał stać się numerem 1 i przejąć miejsce po Gianluigim Buffonie, to ostatnio okazało się, iż sytuacja wygląda na bardziej skomplikowaną.

Szczena zdaje się jednak nie przejmować tym co dzieje się w tej chwili. Pełen zapału wykorzystuje swoje szanse i daje powody kibicom, by nie płakali po swojej legendzie. Dodatkowo jednak Polak myśli o tym co będzie robił po zakończeniu kariery. Jest to czymś rzadko spotykanym wśród futbolistów. Większość z nich po zakończeniu swojej przygody z piłką znajduje się w dołku i nie wie co ma ze sobą zrobić. Inaczej będzie ze Szczęsnym, który zamierza zostać architektem wnętrz.

Projektowanie wnętrz to moja wielka pasja. Wszystko zaczęło się dziesięć lat temu, gdy kupiłem pierwszy dom. Dzisiaj mam po cztery w Londynie i Bolonii, a w środku wszystko robiłem po swojemu.

Motywuje to tym, że po karierze pełnej podróży, chciałby wreszcie siedzieć i spokojnie pracować. Dodatkowo będzie mógł w pełni cieszyć się życiem rodzinnym z żoną oraz córką. Patrząc na to jak ekscentrycznym graczem jest Wojciech Szczęsny może wydawać się to nieco nie w jego stylu. Jednak ślub z Mariną sprawił, że były gracz Arsenalu spoważniał. Pozostaje trzymać kciuki, za to by Wojtek w pełni realizował się w swojej pasji.

Chcę pracować z domu, bo w trakcie kariery piłkarskiej jestem w ciągłej podróży. Chciałbym móc przesiadywać z żoną i córką. Praca w roli architekta lub projektanta wnętrz byłaby spełnieniem marzeń. Ulubiony styl? Lubię klasyczny francuski. Obecnie tak urządzam mieszkanie w Polsce, a mojej żonie Marinie się podoba.
Komentarze


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi!

1
30 udostepniania, 1 punkt

Polacy za granicą. Wiemy co będzie robił Szczęsny po zakończeniu kariery!