Transfery. Lewandowski w Realu? Polski snajper komentuje doniesienia


0


Niczym bumerang wraca saga „Lewandowski w Realu”. Raz na jakiś czas pojawiają się kolejne informacje dotyczące możliwych przenosin naszego snajpera do zespołu Królewskich. Tak też miało miejsce ostatnio, wymieniając że zawodnik Bayernu miałby zastąpić Cristiano Ronaldo i stanowić część planu nowego „Galaktycznego” zespołu Realu. Informacje na spokój zdementował najpierw dyrektor sportowy Bayernu, Karl-Heinz Rummenigge, a dzień później sam zainteresowany.

Jestem już przyzwyczajony. Spekulacje na temat mojego transferu słyszę w każdym sezonie, ale plotki w ogóle mnie nie interesują. Nie muszę ich komentować” – uciął Lewandowski. Media niemieckie jednak dopatrzyły się drugiego dna w słowach polskiego zawodnika, gdyż nie było w nich stanowczego zdementowania plotek i zapewnienia o pozostaniu w Bayernie na kolejny sezon, co tamtejsza prasa uznała za otwartą furtkę do ewentualnego transferu w okresie letnim.

Karl-Heinz Rummenigge, tak jak i Robert Lewandowski, strofuje gorące głowy dziennikarzy, dając do zrozumienia, że Bayern nie zamierza się pozbywać swojego zawodnika. „Za każdym razem, jak pojawi się jakiś artykuł, że Robert Lewandowski chce od nas odejść, wyciągam z szafy jego kontrakt, patrzę do kiedy obowiązuje i spokojnie sobie dalej pracuję” – powiedział jakiś czas temu dyrektor sportowy Bayernu.

Jedno jest pewne, to na pewno nie jest ostatni odcinek sagi i jeszcze nie raz usłyszymy kolejne informacje dotyczące ewentualnych przenosin reprezentanta Polski. A czy w tej plotce jest ziarnko prawdy dowiemy się w bliższej lub dalszej przyszłości.

Like it? Share with your friends!

0