fot. własne/Paweł Jerzmanowski

LOTTO Ekstraklasa. Piłkarze Legii Warszawa imprezowali na zgrupowaniu!


0


Już jutro startuje najlepsza liga świata, czyli LOTTO Ekstraklasa. Przed startym rundy wiosennej ekstraklasy, Legia Warszawa przebywała na zgrupowaniu, a jej szefowie szaleli na rynku transferowym. Nie wszystko było jednak w 100% po piłkarsku, a sam o tym poinformował trener Romeo Jozak.

W zimowym okienku transferowym do składu mistrzów Polski dołączyli bardzo ciekawi piłkarze, którzy już w jakiś sposób dali się poznać na europejskich salonach np. Eduardo da Silva, czy Domagoj Antolić. „Wojskowi” nie ustrzegli się również transferu Guilherme do włoskiego Benevento. Do końca wokół tego transferu było sporo zamieszania, ale brazylijska gwiazda Warszawian ostatecznie opuściła stolicę.

Teraz otrzymaliśmy bardzo interesujące informację na temat piłkarzy od samego Romeo Jozak. Trener mistrzów Polski otwarcie przyznał, że pozwolił również piłkarzom na wspólne wyjście na imprezę, co potwierdził słowami:

„Na zgrupowaniu w Benidormie Miro Radović zapytał mnie, czy piłkarze mogą wyjść wieczorem na wspólne spotkanie integracyjne. Powiedziałem, że mogą. Rano na treningu zobaczyłem, że dają z siebie maksa. Nie widzę problemu w tym, że pozwoliłem na to piłkarzom, jeżeli wykonują swoją pracę profesjonalnie. Piłkarze muszą czuć, że żyją i nie jest to więzienie. Trzeba tylko znaleźć balans”.

Zobaczymy, czy takie „spotkania integracyjne” wpłyną pozytywnie na formę poszczególnych zawodników oraz na atmosferę szatni. Na razie z całą pewnością można stwierdzić, że trener jest bardzo tolerancyjny i wyrozumiały.

Like it? Share with your friends!

0