Reprezentacja. FIFA potwierdza! Znamy miejsce zakwaterowania Polski podczas MŚ2018


0


Światowa federacja piłkarska poinformowała, w jakim mieście będą przebywać poszczególne reprezentacje podczas zbliżających się mistrzostw świata. FIFA potwierdziła, że Soczi będzie bazą wypadową naszej kadry podczas mundialu.

Nie tylko podopieczni Adama Nawałki zamieszkają w mieście, które organizowało Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 2014 roku. Również Brazylijczycy wybrali tę lokalizację, jako miejsce zgrupowania swojej reprezentacji.

Dwaj nasi grupowi rywale, czyli Japonia i Kolumbia na czas turnieju zamieszkają w Kazaniu, natomiast Senegalczycy wybrali położoną niedaleko granicy z Białorusią Kaługę.

Największym zainteresowanie cieszyła się stolica Rosji, Moskwa. Aż 10 drużyn zdecydowało się jeździć na poszczególne spotkania z największej metropolii kraju-gospodarza. Co ciekawe znalazła się nawet reprezentacja, która zdecydowała zakwaterować się w Swietłogorsk, położony w obwodzie Kaliningradzkim. Serbowie, bo o nich mowa, będą w Kaliningradzie rozgrywać jedno spotkanie. 22 czerwca zmierzą się ze Szwajcarią. Na pozostałe mecze muszą wyruszać w dalszą podróż. Najpierw do Samary, a na zakończenie zmagań w grupie do Moskwy.

Like it? Share with your friends!

0