fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Lotto Ekstraklasa. Romeo Jozak komentuje wygraną Legii


0


Wczorajsze spotanie Zagłębia Lubin z Legią Warszawa przyniosło kibicom zgromadzonym na stadionie Miedziowych wiele emocji. Goście wygrali to spotkanie 3:2. A w doliczonymczasie gry oglądaliśmy dwa rzuty karne. Głos po spotkaniu zabrał Romeo Jozak – szkoleniowiec Legii.

Wyczekiwane długo rozpoczęcie piłkarskiej Lotto Ekstraklasy nie zawiodło. Już spotkanie poprzedzające mecz Zagłębia i Legii dostarczyło kibicom wielu wrażeń. Wisła Płock pokonała w nim Górnika Zabrze 4:2. Po takiej zapowiedzi wszyscy czekali co pokaże Legia w starciu z osłabionym zimą Zagłębiem. Widowisko nie zawiodło, a Legia wygrała dzięki karnemu wykorzystanemu przez długo wyczekiwanego wśród fanów Wojskowych Miro Radovica. Serb pewnie wykonał „11”, choć bramkarz gospodarzy wyczuł jego intencje. Nie mniej jednak powrót gwiazdy był udany.

Do samej dramaturgii meczu odniósł się chorwacki trener Warszawian. Był zadowolony ze spotkania i samego przebiegu. Jak przyznał, woli takie pojedynki, niż te zakońone wysokimi zwycięstwami. –Jestem szczęśliwy z trzech punktów i nie byłbym bardziej zadowolony nawet wtedy, kiedy wygralibyśmy 10:0. Ponadto Jozak zdaje sobie sprawę, że to dopiero początek i jeszcze wiele pracy przed nimi. –Dziś wygraliśmy, ale nie jest to jeszcze wygranie całych rozgrywek. To było ważne spotkanie, ale przed nami wciąż wiele pracy. Mam nadzieję, że przez całą wiosnę będziemy oglądać tak emocjonujące mecze.

Like it? Share with your friends!

0