Reprezentacja. Selekcjoner obserwował nowego bramkarza. Będzie powołanie?


0


Adam Nawałka oglądał z wysokości trybun poczynania jednego z polskich golkiperów, chcąc sprawdzić w jakiej jest formie w kontekście ewentualnego powołania na marcowe mecze reprezentacji. Selekcjoner pojawił się na meczu Ipswich Town z Burton Albion, aby zobaczyć jak spisze się Bartosz Białkowski. Trener pojawił się na spotkaniu w towarzystwie Tomasza Iwana.

Bartosz Białkowski przez całą swoją karierę grał w Anglii. Był także członkiem kadry U-20 Michała Globisza, jednak w późniejszych latach nie przebił się do dorosłej kadry Polski, mimo dobrej dyspozycji.

Sam golkiper już kilka miesięcy temu mówił, że chciałby dostać szansę od selekcjonera, aby pokazać swoje umiejętności i być może załapać się na mundial w Rosji: „Nic się nie zmieniło. Gra w kadrze nadal jest moim marzeniem i byłoby świetnie, gdybym mógł zagrać na mistrzostwach świata. Nie jest to w moich rękach, choć cały czas wierzę, ponieważ jestem wielkim optymistą” – mówił w październiku Białkowski

Teraz Adam Nawałka zamierza dać szansę naszemu golkiperowi, o którym mówiło się ostatnio, że kluby z Premier League były nim zainteresowane. Do transferu jednak nie doszło, ale niewykluczone, że temat powróci latem.

Like it? Share with your friends!

0