LOTTO Ekstraklasa. Legia Warszawa szaleje dalej. Kolejny piłkarz blisko mistrzów Polski!
Działaczom mistrzów Polski nadal mało transferów. Zimowe okienko transferowe w stolicy Polski jest bardzo emocjonujące, bowiem Warszawianie pozyskali kilku na prawdę bardzo dobrych zawodników, którzy dali się już poznać na europejskich boiskach. Na tym nie koniec. Weszło FM informuje, że „Legioniści” chcą pozyskać Marko Pervana z zespołu HNK Cibalia Vinkovci.

Pervan to 21 letni zawodnik grający na pozycji ofensywnego pomocnika. Chorwat chce odejść ze swojego obecnego klubu, gdyż panuje w nim ogromny kryzys finansowy i zawodnicy nie dostają regularnie swoich pensji. Dodatkowo młody piłkarz został odsunięty od pierwszego zespołu. Najprawdopodobniej było to spowodowane tym, że pomocnik powiedział o swoim obecnym pracodawcy niepochlebne słowa, a konkretnie to, że w klubie brakuje pieniędzy nawet na kawę.

Jak informuje portal „Legia.net”, mistrzowie Polski są w stanie zapłacić 200 tys. euro za piłkarza. Podobno „Legionistom” się nie spieszy, gdyż w lecie chorwackiemu piłkarzowi kończy się kontrakt i może on przyjść do Warszawy nawet za darmo.

21 latek legitymuje się bardzo dobrymi „liczbami”, jak na ofensywnego pomocnika. W 19 meczach tamtejszej ekstraklasy sześć razy wpisywał się na listę strzelców i dwukrotnie asystował przy bramkach kolegów.
Komentarze


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi!

-2
97 udostepniania, -2 punkty

LOTTO Ekstraklasa. Legia Warszawa szaleje dalej. Kolejny piłkarz blisko mistrzów Polski!