Szczęsny nie boi się legendy!
Jonathan Barnett – menadżer polskiego bramkarza starej damy Wojciecha Szczęsnego powiedział, że przedłużenie kontraktu i decyzja o kontynuowaniu kariery przez Gianluigiego Buffona nie będzie stanowiło dla nich żadnego problemu.

„Szczęsny kocha Juventus i jego kibiców oraz ma niezwykłe relacje z Buffonem. Klub zrobił świetny interes, kupując Wojtka za taką kwotę. Działacze szybko poznali się na jego ogromnym potencjale i możliwościach. Wojciech będzie jednym z najlepszych bramkarzy na świecie, zobaczycie” – takie słowa wypowiedział agent Wojtka. Oprócz tego dodał, że Wojciech Szczęsny będzie kiedyś najlepszym bramkarzem.

„Treningi z legendą włoskiej piłki są doświadczeniem, które może zdarzyć się tylko raz w życiu. Nie chciałbym, żeby zakończył karierę w tym sezonie” – z kolei takie ciepłe słowa w stronę legendy Juventusu, wypowiedział polski bramkarz.

40-letni Buffon zapowiedział przejście na piłkarską emeryturę po sezonie 2017/18, ale – jak piszą włoskie media – rozważa przedłużenie kontraktu z mistrzem Włoch o kolejny rok.

W Serie A w tym sezonie Buffon i Szczęsny rozegrali po 12 spotkań. Juventus zajmuje w tabeli drugie miejsce, ze stratą jednego punktu do SSC Napoli.
Komentarze


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi!

0
31 udostepniania

Szczęsny nie boi się legendy!