Premier League: Słaby występ Grzegorza Krychowiaka. Media krytykują
W poniedziałkowy wieczór West Bromwich Albion rozegrał mecz z mistrzem Anglii, stołeczną Chelsea. Podopieczni Alana Pardew nie mogą jednak zaliczyć do udanych to spotkanie, ponieważ przegrali aż 0-3. Pełne 90 minut w barwach „The Baggies” rozegrał Grzegorz Krychowiak, który dostosował się swoją grą do poziomu kolegów. Angielskie media nie szczędziły słów krytyki wobec reprezentanta Polski.

Brytyjska prasa zgodnie uznała, że był to bardzo przeciętny występ Grzegorza Krychowiaka. Niektóre z nich uznały Polaka za jednego z najgorszych zawodników wczoraj na boisku. „Daily Mail” oceniło „Krychę” na zaledwie 5,5 (w skali 1-10 gdzie 6 to ocena wyjściowa). Była to trzecia najniższa ocena w zespole WBA, niżej został oceniony jedynie Rondon oraz Brunt (obaj po 5). „Czwórkę” otrzymał jeszcze Daniel Sturridge, ale angielski napastnik zszedł z kontuzją po 3 minutach meczu.

„Z nieograniczonej liczby milionów w Paris Saint-Germain do drewnianego łyżwiarza z Baggies” – napisało „Daily Mirror” w uzasadnieniu swojej oceny dla Krychowiaka (6). Stwierdzenie „Wooden spoonist” (jak zostało napisane w oryginale) oznacza zawodnika, który jest najgorszy w swojej konkurencji lub kończy ją jako ostatni. O tyle może dziwić takie uzasadnienie ponieważ siedmiu zawodników otrzymało taką samą notę, a Gareth Barry oraz zawodnicy rezerwowi otrzymali nawet niższą ocenę.

Sky Sports również ocenił reprezentanta Polski na szóstkę. Nikt nie miał wyższej oceny, ale i zaledwie czterech piłkarzy (w tym kontuzjowany Sturridge) miało notę niższą (wszyscy pozostali otrzymali po piątce).
Komentarze


Lubisz to? Podziel się ze znajomymi!

0
11 udostepniania

Premier League: Słaby występ Grzegorza Krychowiaka. Media krytykują