Poranek z Polską Piłką – 14 lutego


-1


Dzieeeeeń dobry, drodzy czytelnicy! Zimno na dworze, wszyscy wychodzimy do pracy/szkoły, a my jak zwykle przedstawiamy Wam przegląd wczorajszych wydarzeń. Zapraszamy!

Wróciła Liga Mistrzów

Największe klubowe rozgrywki piłkarskie Starego Kontynentu znowu zawitały na ekrany naszych telewizorów. Niestety wczoraj nie mogliśmy zobaczyć żadnego z naszych reprezentantów, jednak w meczu Juventusu z Tottenhamem (2:2) na ławce był Wojciech Szczęsny. Buffon zaliczył nie najlepszy występ.

Anglicy ocenili Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak zebrał bardzo przeciętne noty za mecz z Chelsea. Angielskie gazety były bezlitosne dla Polaka, przyznając mu najczęściej notę „6”. „Daily Mirror” nazwało nawet pomocnika „drewnianym łyżwiarzem”.

Łukasz Fabiański nie ma sobie równych

Bramkarz Swansea jest pierwszym golkiperem w Premier League, który obronił w tym sezonie przynajmniej 100 strzałów. Polak prowadzi z przewagą aż 13 interwencji nad drugim Jack’em Butlandem.

Polski sędzia poprowadzi mecz Ligi Europy

Daniel Stefański w czwartek w Dortmundzie będzie sędziował mecz Borussii z Atalantą Bergamo. Polak w tym sezonie dobrze sobie radzi w Lidze Europy.

Kolejny Polak w Bułgarii

Skreślony przez Michała Probierza Grzegorz Sandomierski przeniesie się z Cracovii do CSKA Sofia. Wicelider bułgarskiej ekstraklasy chciał pozyskać trzykrotnego reprezentanta Polski już od dłuższego czasu.

Like it? Share with your friends!

-1