fot. własne/Paweł Jerzmanowski

Nenad Bjelica: Burić był wiele razy krytykowany przez…


0


W 23. kolejce Lotto Ekstraklasy Lech Poznań pewnie pokonał Pogoń Szczecin 2:0. Trener Nenad Bjelica nie miał więc zbyt wielu powodów do niezadowolenia i chwalił swoich podopiecznych.

– Pierwsza połowa pokazała, że mamy naprawdę dobrą drużynę. Cieszę się, że Darko strzelił gola, oraz z tego, że do składu wrócił Vujadinović i pokazał, że może być ważną częścią zespołu. Cieszy mnie również postawa Jasmina Buricia, który często był krytykowany przez dziennikarzy i kibiców ale udowodnił, że ciężko pracuje i czeka na swoją szansę – mówił podczas konferencji pomeczowej chorwacki szkoleniowiec.

Trener Kolejorza mimo iż był zadowolony z wyniku spotkania zwrócił również uwagę na błędy jakie popełniali jego podopieczni. Podkreślił również że jego drużynę czeka jeszcze sporo pracy aby walczyć o mistrzostwo – Druga połowa pokazała nam że nadal musimy ciężko pracować, żeby walczyć o mistrza. Drużyna taka jak Lech musi szybciej zdobyć drugiego gola. Mieliśmy już wcześniej okazje do podwyższenia prowadzenia na 2:0, ale nie udało się ich wykorzystać. Graliśmy z dobrym rywalem, który wygrał 3 ostatnie mecze i jest w formie. Mieliśmy w drugiej połowie 10-15 minut kryzysu, nie kontrolowaliśmy gry. Piłkarze, którzy weszli na boisko wykonali jednak dobrą pracę. Radut uczynił naszą grę spokojniejszą.

Like it? Share with your friends!

0