Poranek z Polską Piłką – 19 lutego


1


Dzieeeeeń dobry, drodzy cztelnicy! Jak mantra powtarzamy co poranek to samo, ale nam to się nie nudzi. Liczymy, że Was również i tym samym zapraszamy na codzienny przegląd wydarzeń z dnia wczorajszego.

Lechia w kryzysie

Piast podbił wczoraj Gdańsk wygrywając z Lechią 2:0. Gliwiczanie dzięki wygranej opuścili ostatnie miejsce tabeli i zbliżyli się do… swojego wczorajszego rywala! Bramki dla Piasta strzelali Szczepaniak i Papadopulos.

Lech zatrzymał Pogoń

„Portowcy” nie podtrzymali swojej dobrej passy i ulegli wczoraj przy Bułgarskiej Lechitom 2:0. Mimo wygranej „Kolejorz” pozostawił kiepskie wrażenie swoją słabą grą. Gole dla Lecha zdobyli Jevtić i Dilaver.

Kolejny mecz, kolejne czyste konto

Wojciech Szczęsny znowu zastąpił Buffona między słupkami Juve w meczu z Torino. Derby wygrała drużyna Polaka, a ten zachował czyste konto. „Stara Dama” pokonała rywali 1:0.

Linetty i Bereszyński znowu na boisku

Na murawie Serie A wczoraj zobaczyć mogliśmy także Karola Linetty’ego oraz Bartosza Bereszyńskiego. Obydwaj wystąpili od pierwszych minut w przegranym meczu z Milanem. Na boisku w końcówce zameldował się także Dawid Kownacki.

Klich znowu błyszczy

Mateusz Klich w Holandii gra jak z nut. We wczorajszym meczu Utrechtu z Roda JC, Polak asystował przy dwóch golach swoich kolegów. Pomocnik wraca do wielkiej formy?

Like it? Share with your friends!

1